Wasze listy do Mikołaja

Blazej
Witam Cię Święty Mikołaju... Zbliża się Wielkie Twoje Święto.. Chciałbym dostac pod choinkę samolot sterowany. O nic więcej nie proszę. Tylko o to.. Dozobaczenia... Wesołych Świąt.!
Robert
Witaj Święty Mikołaju ! Mam na imię Robert i mam 9 lat i chciałbym dostać 2 samochody Policyjny,laptopa i samochód Policyjny zdalnie sterowany. Chciałbym żebyś opowiedział o swojej pracy bo jestem ciekawy.
Monika
Chciałabym tym razem jakiś ciekawy prezent.Wiem ,że ty wiesz najlepiej jaki więc proszę cię aby moji rodzice pamiętali o moich urodzinach bo nigdy nie pamiętają oraz by przestali się kłucić i byli zdrowi :D. Z pozdrowieniami Monika
Nikola
Drogi Miołaju! Chciała bym dostać na te wspaniałe święta laptopa albo bidon do picia.Muszisz sobie sam wybrać.Cenię cię za to ,że dajesz dziecią radość.Więc proszę byś przyniusł mi jakiś ztych prezentów. NIKOLA
Edyta
Drogi święty mikołaju długo nie wiedziałam prawdziwego adresu do ciebie .Byłam oczywiście grzeczna bardzo Cię lubie no i proszę o prezenty jestem łakomczuchem i lubie słodycze więc proszę o dużo słodyczy i jakąś zabawkę .Od dawna marzę o elektycznej kolejce ale jakbyś jej nie miał to będę zadowolona także z dużego białego misia takich w Finlandii chyba jest wiele albo z gry planszowej scrable albo monopoli albo operacja .Albo cokolwiek innego tylko chciałabym dostać paczkę bo już dwa razy nic nie dostalam.Bardzo mi zależy choć dużo osób twierdzi że jesteś tylko legendą ja ciągle wierzę że w każdej legendzie jest ziarenko prawdy.Spraw żebym się nie rozczarowała i nie zmieniła zdania o tobie.Wiem że dużo osób do ciebie pisze ale postaraj się odpowiedzieć na mój list i spełnić marzenia to co robisz jest piękne i jeśli będę starsza to ci pomogę. Jeśli nie zdążysz na mikołaja to przyślij mi na święta . Myślę że w te dwa dni w roku każdy powinien być szczęśliwy a jeżeli nic nie dostanę będe bardzo smutna i będzie mi się chciało płakać. Mikołaju oglądałam film rudolf czerwononosy i życzę ci abyś zdążył obdarować wszyskie dzieci.Jestem dziewczynką i mieszkam w Polsce tam skąd pochodzi Papież Jan paweł II i Adam Małysz. Mikołaju żyj nam sto lat ,byś każdemu radość niósł. Chowaj w worku moc prezentów i słodyczy tego każde dziecko tobie życzy. Niechaj renifery ci pomogą i szybko zawiozą tam gdzie będziesz chciał.Bądz zdowy jak ryba i silny jak słoń mój kochany mikołaju.
Weronika
Weronika z Zabrza Drogi Mikołaju !!! prosze o gre zgadni kto to i o getry , oraz płatki mlekołatki do zobaczenia.
NICOLA
KOCHANY ŚWIĘTY MIKOŁAJU.pISZE DO CIEBIE LIST Z PROŚBĄ O PIESKA INTERAKTYWNEGO.bARDZO KOCHAM PIESKI,NIESTETY NIEMOŻEMY MIEĆ PRAWDZIWEGO.pOZDRAWIAM.NICOLA.
Tomasz Klem
drogi mikołaju chciałbym psp gre na komputer asassin cred 2 pióro samochód na oilot i coś fajnego pokasz sie w tym roku
Karolina
Drogi Mikołaju! Zbliżają się święta Bożego Narodzenia i oczywiście czas Twoich wizyt. Myślę,że uwzględnisz mnie w swoich planach prezentowych i przyniósł mi prezenty. Wiem, że nie masz zbyt wiele pracy żeby czytać wszystkie, długie, listy, więc ja ujmę się paru słowami. Chciałabym od Ciebie dostać kosmetyki ,jestem pawie nastolatką i lubię używać tych które są dla mnie przeznaczone.Nie mam ich zbyt wiele , ,dlatego proszę Cię abyś mi je przyniósł w przezencie.Marze o zestawie kosmetykow z hannah montana. .Kończąc moj list myśle , ze spelnisz moje życzenie!! Pozdrawiam Cię serdecznie Karolina:)
Basia
Tulę Cię Mikołaju w tym zimnym Raju... będziesz zmęczony to wpadnij w nasze strony... czeka na Ciebie herbatka i dzieci gromadka... Basia z gromadką
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6